Açık pozisyonlar

Ekibimize katılacak yeni arkadaşlar arıyoruz. Bilgi ve tecrübenin ötesinde, öğrenmek için tutkulu ve motive kişilere değer veriyoruz. Öğrenmenin ömür boyu devam eden bir süreç olduğuna inanıyoruz. Aşağıdaki açık pozisyonlarla ilgileniyorsanız lütfen bize özgeçmişinizi gönderin.

Uzman İçerik Geliştirici

Aday turizm, seyahat ve içerik yönetimi konularında tecrübeli olmalıdır. Lütfen başvurunuzda görev aldığınız projelerden ve sorumluluklarınızdan bahsetmeyi unutmayınız. Bu pozisyona e-posta ile başvurun.

Uzman iOs Geliştirici

Tecrübeli iOs geliştiricileri arıyoruz. Lütfen başvurunuzda görev aldığınız projelerden ve sorumluluklarınızdan bahsetmeyi unutmayınız. Bu pozisyona e-posta ile başvurun.

Uzman Android Geliştirici

Adayda Android işletim sistemi üzerinde programlama tecrübesi aranmaktadır. Lütfen başvurunuzda görev aldığınız projelerden ve sorumluluklarınızdan bahsetmeyi unutmayınız. Bu pozisyona e-posta ile başvurun.

Web Geliştirici

.net ve wordpress platformlarında tecrübeli web geliştiricileri arıyoruz. ütfen başvurunuzda görev aldığınız projelerden ve sorumluluklarınızdan bahsetmeyi unutmayınız. Bu pozisyona e-posta ile başvurun.

Tecrübeniz başka bir konuda mı?

Sorun değil! iResort projesinde nasıl bir fark yaratabileceğinize yönelik bizimle iletişime geçin.

Mesajınızı iletin »