iResort uygulaması, otellerde ve tatil köylerinde kalan misafirlere ya da tatillerini geçirmek isteyenlere tüm aktiviteler hakkında etkileşimli bilgi sunar.

 

Akıllı telefonunuzdaki dijital rehber

Digital Guide For ActivitiesTatiliniz boyunca yanınızda taşınmanız gereken bütün bilgi kitapçıklarını bir düşünsenize; otel ya da tatil köyünün kendisi hakkında ve de restoranlar, barlar, mağazalar ve spa, kara sporları, su sporları, dalış ve daha bir çok aktiviteye ilişkin kitapçıklar. Bütün bu kitapçıkları yanınızda taşısanız bile, hiç bir zaman o anda açık olan restoranlar ya da aktivitelere ilişkin bilgiye erişemeyeceksiniz. iResort uygulaması ile ihtiyacınız olan tüm rehberler artık akıllı telefonunuzda.

Bazen sadece o anda açık olan bir havuz kenarı barı ya da atıştırmalık bir restoran bulmak isteriz. Ya da o anda katılacağımız ne tür aktivitelerin olduğunu merak ederiz. ‘Şu anda ne yiyebilirim’ ve ‘Şu anda ne yapabilirim’ özellikleri işte tam da bu ihtiyaç için geliştirilmiştir. iResort hotel ya da tatil köyü veritabanına bağlı olarak çalıştığından, dilediğiniz her zaman dinamik bilgilere erişebilirsiniz.

 

 

Ala carte restoranlar ve aktiviteler için rezervasyon

Reservation For ActivitiesKaldığınız otelde restoran ya da aktivitelere rezervasyonunuzu nasıl yaptırıyorsunuz? Misafir ilişkileri masasına giderek mi? Ya da önce otel rehberinden rezervasyon yaptırmak istediğiniz aktivitenin telefon numarasını bulup, arayarak mı? iResort uygulamasını kullandığınızda, yapmanız gereken sadece rezervasyon yaptırmak istediğiniz restoran ya da aktiviteyi seçip, istediğiniz zaman için yerinizi ayırtmak. Bu kadar basit! Ek olarak, uygulama, rezervasyon zamanınızdan önce size rezervasyonunuzu hatırlatacak.

 

 

 

 

Akıllı telefonunuzda akıllı kampanyalar

Intelligent Offers For GuestsDalışla mı ilgileniyorsunuz? Ya da jet ski? Tatil dönüşü için sevdiklerinize hediye mi almak isterdiniz? Ya da akşam yemeğinizin yanında bölgenin en iyi cabernet sauvignon şarabını mı içmek isterdiniz? Yoksa siz doğa yürüşcüsü müsünüz?

iResort uygulaması, takip ettiğiniz ve beğendiğiniz aktiviteleri diktate alır, size en uygun aktiviteleri seçer ve konaklamanız boyunca en iyi fiyatlarla kampanyalar önerir.

 

 

 

Web üzerinden içerik yükleme ve yönetimi

Content Upload And ManagementiResort uygulaması otel ve tatil köyü yönetimi için web tabanlı bir içerik yönetim platformu sunar. Bu platform yardımıyla, içerik yönetim ekibi otel ya da tatil köyündeki odalar, restoranlar, barlar ve spa, kara sporları, su sporları gibi aktivitelere ait yazılı bilgi, fotoğraf, video ve lokasyon bilgilerini sisteme yükleyebilirler.

İçerik yönetim platformu bulut sisteminde barındırılmaktadır, böylelikle otel ya da tatil köyü içerisinde herhangi bir sunucu ya da ekipman kurulumuna gerek yoktur. Bütün bilgiler bu web sitesi üzerinden sisteme giriş yapılarak yüklenir.